601 Chaplinovo náměstí - Sídliště Radotín - Lety
602 Sídliště Řepy V - Zličín B - Beroun, autobusová
stanice
603 Palmovka B - Brandýs n. L.-St. Bol., železniční
stanice
604 Vítězné náměstí - Roztoky, rozcestí Žalov
605 Modrá školoa - Čestlice
606 Budějovická C - Psáry
607 Sídliště Řepy V - Hostivice, ve vilkách
608 Kobylisy C -> Odolena Voda, dolní náměstí
609 Strašnická A - Říčany, průmyslový areál
Černokostelecká -> Kostelec nad černými lesy,
náměstí